1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İtfaiyecilerin Dikkati Faciayı Önledi

İtfaiyecilerin Dikkati Faciayı Önledi

İtfaiyecilerin Dikkati Faciayı Önledi
A+A-

Dün akşam saatlerinde meydana gelen yangında Nazilli Belediyesi İtfaiye ekibinin dikkati faciayı önledi. Görevden dönerken gördüğü yangına müdahale etmek isteyen itfaiye ekipleri, yangından habersiz e

Dün akşam saatlerinde meydana gelen yangında Nazilli Belediyesi İtfaiye ekibinin dikkati faciayı önledi. Görevden dönerken gördüğü yangına müdahale etmek isteyen itfaiye ekipleri, yangından habersiz evde uyumakta olan ev sahibinin hayatını kurtardı.
Edinilen bilgilere göre yangın dün akşam saatlerinde Yeni Sanayi Mahallesi 545 sokak üzerinde müstakil bir evde çıktı. Başka bir görevden dönmekte olan itfaiye ekipleri 545 sokak üzerindeki müstakil evden dumanların yükseldiğini görünce hemen yangına müdahale etti. İtfaiye ekipleri bir yandan müstakil evin çatısından yükselen alevlere müdahale ederken diğer yandan da evde kimsenin olup olmadığını araştırdı. Evinin yandığından habersiz uyumakta olan Ahmet Alkan uyandırılarak evden çıkarılırken, ekipler kısa sürede yangını söndürdü. Soba bacasından çıktığı öğrenilen yangında evde büyük çapta maddi hasar oluştu.
(ÜÖ-İK)

17.12.2012 13:23:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT