1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İtfaiye 24 Saat Görev Yaptı

İtfaiye 24 Saat Görev Yaptı

İtfaiye 24 Saat Görev Yaptı
A+A-

Muğla'da etkili olan sağanak yağışlar nedeniyle birçok mahallede su baskınları yaşanmasına rağmen, Muğla Belediyesi itfaiye ekiplerinin yoğun çalışmaları sonucu vatandaşların büyük sıkıntılar yaşaması

Muğla'da etkili olan sağanak yağışlar nedeniyle birçok mahallede su baskınları yaşanmasına rağmen, Muğla Belediyesi itfaiye ekiplerinin yoğun çalışmaları sonucu vatandaşların büyük sıkıntılar yaşaması engellendiği açıklandı.
Muğla Belediyesince getirtilen vidanjörler sayesinde özellikle apartman bahçelerinde biriken sular tahliye edilirken, çeşitli semtlerde mahsur kalan araçların kurtarılması sağlandı. 26, 27 ve 28 Ocak tarihleri arasında Muğla'da ortalama 48.6 kg. yağış belirlendiğini aktaran Muğla Belediyesi İtfaiye Müdürü Raşit Çöl, "Bu yoğun yağışlı dönemi önemli sıkıntılar yaşamadan atlattık. Devam etmesi beklenen yağışlar sırasında da, müdürlüğümüzü ilgilendiren her konuda vatandaşlarımızın kısa hattımız olan 110'u aramaları halinde mutlaka görevlendirilecek ekiplerimiz hizmet için kendilerine ulaşacaktır" dedi.
(BT-MB-İK)

28.01.2013 15:04:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT