1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İstihdam Hizmetleri Daire Başkanından İş-kur'a Ziyaret

İstihdam Hizmetleri Daire Başkanından İş-kur'a Ziyaret

İstihdam Hizmetleri Daire Başkanından İş-kura Ziyaret
A+A-

İstihdam Hizmetleri Daire Başkanı Abdullah Taşaltın ve İstihdam Hizmetleri Şube Müdürü Nuran Ersoy, İş-Kur Şanlıurfa İl Müdürlüğü'nü ziyaret etti. AB tarafından desteklenen ve İşk-Kur'un faydalanıc

İstihdam Hizmetleri Daire Başkanı Abdullah Taşaltın ve İstihdam Hizmetleri Şube Müdürü Nuran Ersoy, İş-Kur Şanlıurfa İl Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
AB tarafından desteklenen ve İşk-Kur'un faydalanıcısı olduğu Türkiye'de Kadın İstihdamının Desteklenmesi Programı kapsamında incelemelerde bulunmak üzere Şanlıurfa'ya gelen İstihdam Hizmetleri Daire Başkanı Abdullah Taşaltın ve İstihdam Hizmetleri Şube Müdürü Nuran Ersoy, Çalışma ve İş Kurumu Şanlıurfa İl Müdürü Necdet Karasevda'yı makamında ziyaret etti. Taşaltın ve Ersoy, İş-Kur'un özellikle kadın istihdamı konusunda ve yaptığı diğer faaliyetlerde göstermiş olduğu başarılı çalışmalardan dolayı başta İş-Kur İl Müdürü Necdet Karasevda, şube müdürleri ve İş-Kur personeli olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür etti. 2012 yılı içerisinde yapılan tüm çalışmaları rakamsal verilere ve istatistiği çalışmalara dayandırıp brifing şeklinde sunan İş-Kur İl Müdürü Necdet Karasevda, İş-Kur'un yapmış olduğu bu başarılı çalışmalarından dolayı destek ve katkılarını esirgemeyen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'e, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç'e ve Şanlıurfa milletvekillerine teşekkür etti.
(MUD-Y)

24.12.2012 18:01:19 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT