• BIST 83.067
  • Altın 146,627
  • Dolar 3,7912
  • Euro 4,0490
  • Van : -3 °C

İşte AK Partinin 4 ilde ilçe başkan adayları

İşte AK Partinin 4 ilde ilçe başkan adayları
Büyükşehir ve il belediye başkan adaylarını açıklayan AK Parti ilçe adaylarını da açıklamaya başladı. İşte ilçe adayları açıklanan 4 il...


Adalet ve Kalkınma Partisi 2014 yerel seçimlerde il adaylarının tamamını resmi olarak açıklarken, ilçe adayları ise dört ilde açıklandı. Diğer adayları belirleme çalışmaları devam ediyor.

Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen tanıtım programına Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Büyükşehir belediye başkan adayı Menderes Türel, Antalya Milletvekili ve Milli Savunma eski Bakanı Vecdi Gönül ile milletvekilleri Sadık Badak, Hüseyin Samani, Gökçen Özdoğan Enç ve İl Başkanı Mustafa Köse katıldı. Yapılan konuşmaların ardından belediye başkan adayları tek tek sahneye çağrılarak partililere tanıtıldı. 


ANTALYA:
Programda tanıtımı yapılan ilçe belediye başkan adayları şöyle:
Akseki: İsmet Uysal
Aksu: Halil Şahin
Alanya: Hasan Sipahioğlu
Demre: Süleyman Topçu
Döşemealtı: Nurettin Tursun
Elmalı: Ümit Öztekin
Finike: Nail Dülgeroğlu
Gazipaşa: Adil Çelik
Gündoğmuş: Mehmet Özeren
İbradı: Muharrem Kaya
Kaş: Halil Kocaer
Kemer: Yusuf Uras
Kepez: Hakan Tütüncü
Konyaaltı: Remzi Sadi
Korkuteli: Mustafa Akdeniz
Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya
Manavgat: Recep Barut
Muratpaşa: Cihan Bulut
Serik: Ramazan Çalık


ADANA:
Adana Abdullah Torun, 
Aladağ Mustafa Akgedik,
Ceyhan Alemdar Öztürk, 
Çukurova Cüneyt Karaaslan,
Feke Cuma İş, 
İmamoğlu Kadir Altunköse, 
Karaisali Yusuf İyi, 
Karataş Sinan Gül, 
Kozan Kazım Özgan, 
Pozantı Ramazan Demir, 
Saimbeyli Mustafa Uyanık, 
Sarıçam Ahmet Zenbilci, 
Seyhan Azim Öztürk, 
Tufanbeyli Remzi Ergü, 
Yumurtalık Turgut Erişmen, 
Yüreğir Mahmut Çelikcan."


AYDIN:

Aydın Mustafa Savaş,
Bozdoğan Ali Erkut,
Buharkent Mehmet Erol, 
Çine Celalettin Kocamaz, 
Didim Ufuk Döver, 
Efeler Yalçın Pekgüzel, 
Germencik Mustafa Bircan, 
İncirliova Kazım Günaydın,
Karacasu Kutsi Küçükyörü, 
Karpuzlu Hilmi Dönmez,
Koçarlı Abdullah Arıcı, 
Köşk Rıfat Kadri Kılınç, 
Kuşadası Engin Berberoğlu, 
Kuyucak Metin Ertürk, 
Nazilli Mustafa Acar, 
Söke Metin Yavuz, 
Sultanhisar Ertegün Ünal."

BALIKESİR:
Balıkesir Ahmet Edip Uğur, 

Altıeylül Zekai Kafaoğlu, 
Ayvalık Hakan Kayaalp, 
Balya Şaban Özel,
Bandırma Recep Şekerci, 
Burhaniye Necdet Uysal, 
Bigadiç İsmail Avcu, 
Dursunbey Ramazan Bahçavan,
Edremit Özkan Kostak, 
Erdek Hüseyin Aysan, 
Gömeç Kazım Arslan,
Gönen Hüseyin Yakar,
Havran Emin Ersoy, 
İvrindi Recai Baytar, 
Karesi Yücel Yılmaz, 
Kepsut İsmail Cankul, 
Manyas Hasan Kahraman, 
Marmara Süleyman Aksoy, 
Savaştepe Turhan Şimşek, 
Sındırgı Ekrem Yavaş, 
Susurluk Hüseyin Hızlıoğlu
Kaynak: AJANSLAR

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Wan Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 65 34 | Faks : 0850 302 65 34 |