1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İstanbul Sazendelerinden Unutulmaz Konser

İstanbul Sazendelerinden Unutulmaz Konser

İstanbul Sazendelerinden Unutulmaz Konser
A+A-

Türk Klasik Müziği'nin güçlü gruplarından İstanbul Sazendenleri, Beylikdüzü Kültür Merkezin'de hayranlarına unutulmaz bir konser verdi. Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi'nde sahne alan Göksel Ba

Türk Klasik Müziği'nin güçlü gruplarından İstanbul Sazendenleri, Beylikdüzü Kültür Merkezin'de hayranlarına unutulmaz bir konser verdi.
Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi'nde sahne alan Göksel Baktagir ve İstanbul Sazendeleri izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşattı. 1999 yılında kurulan ve enstrümantal müziği geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlayan, her biri kendi alanında sazının virtüözü olan topluluk, "Ayışığına Hisleri, Gönlümün Gülü, Irmaktan Toprağa, Üsküdar'a Giderken Aldı da Bir Yağmur" başta olmak üzere repertuarlarındaki birbirinden güzel eserlerle dinleyicilerin gönüllerine hitap etti.
Geleneksel Türk Müziği'nin yaşatılması adına önemli çalışmalara imza atan İstanbul Sazendeleri, dinleyicilerinden bol bol alkış topladı. Seslendirdikleri eserler yanında kısa söyleşilerle programlarına renk katan sanatçılara konser sonunda, çiçek takdim edildi.
(ET-ÖK-Y)

09.12.2012 12:20:30 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT