1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İstanbul Emniyet Müdürü Çapkın: "abd'li Turistin Kurye Olduğu Yönünde Bir Tespit Yok" Adnan Sular İstanbul

İstanbul Emniyet Müdürü Çapkın: "abd'li Turistin Kurye Olduğu Yönünde Bir Tespit Yok" Adnan Sular İstanbul

İstanbul Emniyet Müdürü Çapkın: abdli Turistin Kurye Olduğu Yönünde Bir Tespit Yok  Adnan Sular    İstanbul
A+A-

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, öldürülen ABD'li turist Sarai Sierra'nın uyuşturucu kuryesi olduğu yönünde bir tespitlerinin bulunmadığını söyledi. Eski Ulaştırma Bakanları'nda Necdet Menzi

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, öldürülen ABD'li turist Sarai Sierra'nın uyuşturucu kuryesi olduğu yönünde bir tespitlerinin bulunmadığını söyledi.
Eski Ulaştırma Bakanları'nda Necdet Menzir'in cenaze törenine katılan İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, basın mensuplarının öldürülen ABD'li turist Sarai Sierra ile ile ilgili sorularını yanıtladı.
Sarai Sierra'nın tek başına seyahat eden bir turist olduğunu söyleyen Çapkın, "Başında sert bir cisimle vurularak öldürülmüş. Oraya kendisi gitmiş. Şimdilik söyleyebileceklerimiz bunlar" dedi.
Çapkın, ABD'li kadına tecavüz edilip edilmediğinin sorulması üzerine, "Bu konuda söyleyebileceğimiz bir şey yok. Adli tıp incelemesi ardından belli olacak" ifadelerini kullandı.
Hüseyin Çapkın, Sierra'nın öldürüldükten sonra cesedinin taşınmış olabileceğine de dikkat çekerek, "İhtimallerden birisi ancak kesin söyleyemeyiz" diye konuştu.
Emniyet Müdürü Çapkın, genç kadının uyuşturucu kuryesi olduğu yönünde bir tespitlerinin ise bulunmadığını kaydetti.
(AS-ÖFA-Y)

03.02.2013 15:33:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT