1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Karla 24 Saat Mücadele Edecek İstanbul

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Karla 24 Saat Mücadele Edecek İstanbul

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Karla 24 Saat Mücadele Edecek  İstanbul
A+A-

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışıyla 908 araç ve 2 bin 266 personelle; 24 saat boyunca mücadele edileceğini açıkladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışıyla 908 araç ve 2 bin 266 personelle; 24 saat boyunca mücadele edileceğini açıkladı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden (İBB), yapılan yazılı açıklamada, İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışıyla mücadele için 908 araç ile 2 bin 266 personelin çalışacağı belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:
"İstanbul'u öğleden sonra yağmaya başlayan kar, Silivri, Büyükçekmece, Kumburgaz, Hadımköy Küçükçekmece bölgelerinde etkili oldu. Kar yağışı nedeniyle İstanbul genelinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Meteorolojiden alınan bilgiye göre yağışın gece de aralıklar devam edeceği, yarın ise etkisini arttırabileceği belirtildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) koordinasyonunda dün geceden itibaren ana arterler ve katılım noktalarında 908 araç 2 bin 266 personelle tedbir aldı".
(HÇ-ÖFA-Y)

27.01.2013 17:43:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT