1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İstanbul 2. Bölge Belediye Başkanları Kağıthane"de Bir Araya Geldi

İstanbul 2. Bölge Belediye Başkanları Kağıthane"de Bir Araya Geldi

İstanbul 2. Bölge Belediye Başkanları Kağıthanede Bir Araya Geldi
A+A-

İstanbul'un 2'nci bölgesinde görev yapan AK Parti belediye başkanları, Kağıthane'de bir araya geldi. Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'ın ev sahipliğinde toplanan AK Partili belediye başkanları

İstanbul'un 2'nci bölgesinde görev yapan AK Parti belediye başkanları, Kağıthane'de bir araya geldi. Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'ın ev sahipliğinde toplanan AK Partili belediye başkanları, yaptıkları çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.
İstanbul'un 2'nci bölgesinde görev yapan AK Parti Belediye Başkanları, Kağıthane'de bir araya geldi. Başarılarını halkla yaptıkları istişare toplantılarıyla güçlendiren AK Partili belediye başkanları, İlçelerinde yaptıkları çalışmalar ve hazırladıkları projelerle ilgili her ay rutin olarak bir araya geliyor.
Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'ın ev sahipliğinde Nurtepe Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen kahvaltıya Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Erhan Erol, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın katıldı.
Kahvaltının ardından belediye başkanları, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'ın makamına geçerek ilçelerinde yaptıkları projeleri ve çalışmaları mercek altına aldı.
Bu tür istişare toplantılarının verimliliklerini artırdıklarına dikkat çeken Başkan Kılıç, "Periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz bu toplantılarla İstanbul'umuzun ve ilçeleri üzerinde fikir alışverişinde bulunuyoruz. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen bu toplantıya katılan meslektaşlarımı ağırlamaktan dolayı çok mutluyum. Onlara çok teşekkür ediyorum" dedi.
(ET-ÖK-Y)

04.01.2013 16:38:09 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT