1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İsrail Büyükelçiliği Yakınında Bomba Paniği

İsrail Büyükelçiliği Yakınında Bomba Paniği

İsrail Büyükelçiliği Yakınında Bomba Paniği
A+A-

İsrail Büyükelçiliği yakınında orta refüje bırakılan bir çanta Ankara polisini alarma geçirdi. Polis, Uğur Mumcu Caddesi'ni trafiğe kapatarak şüpheli çantaya fünyeyle müdahale etti. ABD Büyükelçiliği

İsrail Büyükelçiliği yakınında orta refüje bırakılan bir çanta Ankara polisini alarma geçirdi. Polis, Uğur Mumcu Caddesi'ni trafiğe kapatarak şüpheli çantaya fünyeyle müdahale etti.
ABD Büyükelçiliği'nde saldırının ardından şüpheli çanta ve paketlere karşı alarma geçen Ankara polisi Gaziosmanpaşa'da, Uğur Mumcu Caddesi'nde orta refüjde şüpheli bir çanta olduğu ihbarı üzerine harekete geçti. Bölgenin İsrail Büyükelçiliği'ne çok yakın olması nedeniyle çok sayıda polis olay yerine sevk edildi. Polis ekipleri Uğur Mumcu Caddesi'nin yanısıra çantanın bulunduğu alınan çıkan bazı sokakları da yaya ve araç trafiğe kapattı. Alınan önlemlerin ardından bölgeye gelen bomba uzmanı patlamalara karşı özel kıyafeti giyerek çantaya fünye yerleştirdi. Fünye ile patlatılan çantadan evrak çıktı. Polis ekiplerinin çalışmalarını tamamlamasının ardından kapatılan yollar tekrar trafiğe açıldı.
(BC-ÖZ-Y)

06.02.2013 11:37:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT