1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Isparta'da Yılbaşı Kutlamaları

Isparta'da Yılbaşı Kutlamaları

Ispartada Yılbaşı Kutlamaları
A+A-

Isparta'da yılbaşı olaysız geçti. Vatandaşların büyük bölümü yılbaşını evlerinde geçirmeyi tercih ederken bazıları da eğlence mekanlarına akın etti. Isparta'da otellerde yılbaşına özel eğlence program

Isparta'da yılbaşı olaysız geçti. Vatandaşların büyük bölümü yılbaşını evlerinde geçirmeyi tercih ederken bazıları da eğlence mekanlarına akın etti. Isparta'da otellerde yılbaşına özel eğlence programları düzenlenirken diğer mekanlara da ilgi büyük oldu.
EĞLENCE ZİRVEDEYDİ
Isparta Davraz Kayak Merkezi Sirene Otelde Golden Bord orkestrası sahne aldı. Isparta'nın 5 yıldızlı tek oteli Barida Otel'de Grup Ahenk Fasıl, Sanatçı Levent Yüksel, Esra-Gökhan He Jazz Orkestrası ve Oryantel Leyla izleyenleri coşturdu. Şehir merkezindeki 4 yıldızlı Büyük Isparta Otelin'de ise Disco da Mehmet Öcal, Restaurant bölümünde Piyanist Tezcan, Bordo Cafe'de Gökhan ve gurubu davetlilere eğlenceli dakikalar yaşattı.
ISPARTA 'DİLEK FENERİ' UÇURDU
şehir merkezinde kutlamalarda ilginç görüntülere sahne oldu. Bir gurup öğrenci topluluğu dilek tutarak 'dilek feneri' uçurdu. 350 polisin görev yaptığı yılbaşı gecesi Isparta'da olaysız geçti.

01.01.2013 11:22:48 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT