1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İspanyol Konuklardan Kaymakam Özarslan'a Ziyaret

İspanyol Konuklardan Kaymakam Özarslan'a Ziyaret

İspanyol Konuklardan Kaymakam Özarslana Ziyaret
A+A-

Mersin'in merkez ilçe Yenişehir Kaymakamlığı Halk Eğitimi Merkezi'nin, 'Çevre Dostu Eğitim Metotları Geliştirme Projesi' kapsamında İspanya'dan Mersin'e gelen yabancı konuklar, Yenişehir Kaymakamı Mus

Mersin'in merkez ilçe Yenişehir Kaymakamlığı Halk Eğitimi Merkezi'nin, 'Çevre Dostu Eğitim Metotları Geliştirme Projesi' kapsamında İspanya'dan Mersin'e gelen yabancı konuklar, Yenişehir Kaymakamı Mustafa Özarslan'ı ziyaret etti.
İspanya'dan gelen konukların, Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Adnan Aydın başkanlığında gerçekleştirdikleri ziyarette konuşan Kaymakam Özarslan, bu tip projelerin hem teknik anlamda hem de toplum olarak kültürel bir kaynaşma sağladığı dile getirdi. Değişik ülkelerle ortaklaşa yürütülen projeler sayesinde fikir alışverişi yaparak empati kurmalarının, kültürler arası dayanışma adına verimli sonuçlar doğuracağını da belirten Özarslan, "Proje ortağımız olan İspanyol misafirlerimizin, burada oldukları süre içerisinde çok samimi bir atmosferde çalışmalarını sürdürmeleri bizi mutlu etti. Yabancı konuklarımıza Türklerin çok misafirperver olduklarını gösterdik. Bu projede emeği geçen herkesi tebrik ediyorum" dedi.
(KRY-KYM-Y)

10.12.2012 15:30:27 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT