1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İşlediği Suçun Cezası 10 Yıl Sonra Geldi

İşlediği Suçun Cezası 10 Yıl Sonra Geldi

İşlediği Suçun Cezası 10 Yıl Sonra Geldi
A+A-

İstanbul Bağcılar'da bir şahsı bıçaklayan ve daha sonra şahsın ölümüne neden olan bir kişi, yargılandığı mahkemece olaydan 10 sene sonra 14 yıl 7 ay hapis cezasına çarptırıldı. Şahıs, Körfez ilçesinde

İstanbul Bağcılar'da bir şahsı bıçaklayan ve daha sonra şahsın ölümüne neden olan bir kişi, yargılandığı mahkemece olaydan 10 sene sonra 14 yıl 7 ay hapis cezasına çarptırıldı. Şahıs, Körfez ilçesinde polis tarafından gözaltına alındı.
Olay, İstanbul Bağcılar'da 26 Ekim 2003 de meydana geldi. Bir şahsı bıçakla yaralayan daha sonra şahsın ölümüne neden olan Serkan M. (26), olaydan sonra tutuklanmış daha sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. İstanbul 1.Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam eden davada olaydan 10 sene sonra Serkan M hakkında 14 yıl 7 ay hapis cezası verildi. Kararın onanmasının ardından aranmaya başlanan Serkan M, Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekiplerince Körfez ilçesi Esentepe Mahallesi'nde gözaltına alındı. Serkan M, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
(NA-MA-HO-Y)

29.01.2013 15:53:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT