1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İşkur Çalışmaları

İşkur Çalışmaları

İşkur Çalışmaları
A+A-

Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Şanlıurfa İl Müdürlüğü tarafından Ceylanpınar ilçesinde açılan çeşitli meslek edindirme kursları, İŞKUR yetkilileri tarafından denetleniyor. İŞKUR Şanlıurfa İl Müdürü N

Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Şanlıurfa İl Müdürlüğü tarafından Ceylanpınar ilçesinde açılan çeşitli meslek edindirme kursları, İŞKUR yetkilileri tarafından denetleniyor.
İŞKUR Şanlıurfa İl Müdürü Necdet Karasevda konuyla ilgili bir açıklama yaparak, "Faaliyetlerimizin herhangi bir sebepten dolayı aksamaması ve işsiz olan vatandaşlarımızın açtığımız çeşitli kurslardan faydalanabilmeleri adına, denetimlerimizi her türlü olumsuzluklara rağmen sürdürüyoruz. Suriye'de yaşanan iç savaş vatandaşlarımızı psikolojik açıdan etkilediği kadar, maddi açıdan da önemli ölçüde etkiliyor. Çatışmalardan seken kurşunların Ceylanpınar ilçesini hedef almasından dolayı esnaf iş yapamıyor, kepenk açamıyor ve ekonomik anlamda vatandaşlarımız mağdur duruma düşüyor. Bölgede yaşayan halkın ekonomik açıdan bir nebze olsun rahatlaması için çalışmalarımıza var gücümüzle devam ediyoruz. Yaptığımız bu faaliyetler ve açılan bu kurslar sayesinde Ceylanpınarlı vatandaşların memnuniyeti bizleri mutlu ediyor. İŞKUR olarak, her türlü olumsuzluğa ve yaşanan sıkıntılara rağmen işsiz kardeşlerimizin yanındayız" ifadelerini kullandı.
(MUD-SO-Y)

03.02.2013 10:55:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT