1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İskenderun'da Gazeteciler Arası Bowling Turnuvası Düzenlendi

İskenderun'da Gazeteciler Arası Bowling Turnuvası Düzenlendi

İskenderunda Gazeteciler Arası Bowling Turnuvası Düzenlendi
A+A-

İskenderun'da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile bowling turnuvası düzenlendi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinlikleri kapsamında İskenderun Prime Mall Alışveriş Merkezi'nde (AVM) bi

İskenderun'da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile bowling turnuvası düzenlendi.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinlikleri kapsamında İskenderun Prime Mall Alışveriş Merkezi'nde (AVM) bir araya gelen basın mensupları, 3. Medya Bowling Turnuvası'nda gönüllerince eğlendi. AVM Yönetimi tarafından basın mensuplarına yönelik düzenlenen etkinlikte özel bowling salonu bir süre müşteriye kapatıldı. İskenderun'da görev yapan yerel ve ulusal basın temsilerinin mensupları arasında kıyasıya çekişmeye sahne olan turnuvada dereceye giren basın mensuplarına kupa ve çeşitli ödüller verildi. Böyle anlamlı bir günde bir kez daha bir araya gelmekten gurur duyduğunu söyleyen AVM Müdürü Mustafa Süzen, basın mensuplarının 10 Ocak Gazeteciler Günü'nü kutladı.
Gazeteciler başarılı vuruş yaparak tüm labutları devirdiler. Turnuva sonunda dereceye giren gazetecilere kupaları verilirken, diğer yarışmacılara da ödüller verildi.
(AS-Y)

10.01.2013 17:48:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT