1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İskandinav Ülkelerinin Göz Bebeği Bodrum

İskandinav Ülkelerinin Göz Bebeği Bodrum

İskandinav Ülkelerinin Göz Bebeği Bodrum
A+A-

Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV) Hollanda Utrecht turizm fuarından sonra Hindistan, Danimarka,Polonya,irlanda ve İstanbul EMITT fuarlarında Bodrum'u tanıttı. Bodrum Belediyesi ve BOYTAV

Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV) Hollanda Utrecht turizm fuarından sonra Hindistan, Danimarka,Polonya,irlanda ve İstanbul EMITT fuarlarında Bodrum'u tanıttı.
Bodrum Belediyesi ve BOYTAV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon Hollanda Utrecht turizm fuarında 70 metrekarelik özel stant da başarılı bir tanıtım gerçekleştiren BOYTAV'ın yeni pazarlar bulmak amacıyla Hindistan'ın Yeni Delhi kentinde 16-18 Ocak 2013 tarihleri arasında düzenlenen Yeni Delhi Güney Asya Seyahat ve Turizm Fuarında (Satte) BOYTAV üyesi Doruk Aktoprak tarafından temsil edildiğini belirtti.
İSKANDİNAV ÜLKELERİ BODRUM'U SEÇTİ
Kocadon Bodrum'a son 3 yılda İskandinav ülkelerinden gelen turist sayısının 16.000 den 85.000 'e çıktığını, 2013 yılında İskandinavya dan gelen turist sayısının 105.000 'in üzerine çıkartmak için Kopenhag Ferıe İ Bella Turizm Fuarında Scanway, Detur ve Bravo tur operatörleriyle görüşmeler yapılarak fuar ziyaretçilerine doğrudan tanıtım yapıldığını açıkladı.
Bodrum Belediyesi ve BOYTAV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon yaptığı açıklamada "Her yıl istikrarlı bir sayıda devam eden İrlanda ve Polonya dan gelen turist sayısının arttırılması amacıyla 24-26 ocak 2013 tarihlerinde Varşova da düzenlenen ITM Varşova Turizm Fuarı ve 25-27 ocak 2013 tarihlerinde Dublin de düzenlenen Dublin World Holiday Show fuarına katıldık. Aynı tarihlerde İstanbul da yapılan EMİTT turizm fuarında Bodrum tanıtımının 100 metrekarelik özel bir stantda her yıl olduğu gibi Bodrum Ticaret Odasının organizasyonuyla yapıldı. Yurt dışından gelecek turistlerin yanın da iç turizme de büyük önem verdik" dedi.
Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı Şubat ayı içerisinde de Belçika,İtalya,Çek Cumhuriyeti ve Sırbistan'da yapılacak olan turizm fuarlarına katılacak.
(EA-İK)

01.02.2013 15:52:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT