1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İşitme Engelliler İzmir Deplasmanında

İşitme Engelliler İzmir Deplasmanında

İşitme Engelliler İzmir Deplasmanında
A+A-

Türkiye İşitme Engelliler 1. Lig 1. Grup'ta mücadele eden ve namağlup lider durumda bulunan Manavgat İşitme Engelliler Futbol Takımı, hafta sonunda İzmir İşitme Engelliler Futbol Takımı ile karşı karş

Türkiye İşitme Engelliler 1. Lig 1. Grup'ta mücadele eden ve namağlup lider durumda bulunan Manavgat İşitme Engelliler Futbol Takımı, hafta sonunda İzmir İşitme Engelliler Futbol Takımı ile karşı karşıya gelecek.
Manavgat İşitme Engelliler Futbol Takımı, hafta sonu İzmir İşitme Engelliler Futbol Takımı ile müsabaka için İzmir'e gidecek.Kulübün ikinci Başkanı Hasan Kalkan, "Şu anda Türkiye İşitme Engelliler liglerinin en çok puanı olan namağlup lider takımıyız. Geçen hafta kendi sahamızda Antalya İşitme Engellileri 1-0 yendik. Daha farklı olabilirdi. Saha yoğun yağmur dolayısı ile çok kötüydü. Kaleciyi geçmemize rağmen top kale çizgisinde çamurda kaldı, filelerle buluşturamadık. Bu hafta sonu, ilk devre kendi sahamızda 4-0 yendiğimiz İzmir İşitme Engelliler ile müsabaka yapacağız. Bir sporcumuz cezalı onun dışında eksiğimiz yok ve takım olarak hazırız. Amacımız bu maçı da kazanıp yolumuza devam etmek olacak" şeklinde konuştu.
(AK-SK-Y)

31.01.2013 13:47:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT