1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İşitme Engelli Voleybolcular Sağlık Kontrolünden Geçti

İşitme Engelli Voleybolcular Sağlık Kontrolünden Geçti

İşitme Engelli Voleybolcular Sağlık Kontrolünden Geçti
A+A-

Manavgat İşitme Engelliler Voleybol takımı sporcuları sağlık kontrolünden geçti. Türkiye İşitme Engelliler Voleybol Ligi terfi müsabakalarına katılacak olan, Manavgat İşitme Engelliler Voleybol takım

Manavgat İşitme Engelliler Voleybol takımı sporcuları sağlık kontrolünden geçti.
Türkiye İşitme Engelliler Voleybol Ligi terfi müsabakalarına katılacak olan, Manavgat İşitme Engelliler Voleybol takımı sporcuları Sevgi Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildi. Kulüp Koordinatörü Guddusi Aydın, "Sevgi hastanesi Yönetim Kurulu üyesi Eşref Karamızrak'ın, sporcuların sağlık kontrollerini biz yapalım teklifi bizi memnun etti. Bizde takım halinde Sevgi hastanesine giderek, önce kalp grafiği ardından, Kardiyoloji uzmanı Doktor Kenan Dönmez'in detaylı muayenesi sonucunda sporcularımızın sağlıklı olduğunu, spor yapmasında bir sakınca olmadığını gördük. Bize değerli zamanlarını ayıran, Sevgi hastanesi çalışanlarına ve Eşref bey'e çok teşekkür ediyoruz."
Sevgi Hastanesi olarak Manavgat'ın sosyal-kültürel ve sportif faaliyetlerde etkin olabilmesi için üzerlerine düşeni her zaman yapmaya hazır olduklarını belirten Sevgi hastanesi Yönetim Kurulu üyesi Eşref Karamızrak, "Manavgat işitme engelliler spor kulübü'nün faaliyetlerini yakından takip ediyoruz. Bizde katkı sağlamak amacı ile hastanemize davet ettik. işitme engelli olmasına rağmen hepside hayat dolular. Onlara hizmet vermek bizi mutlu etti. Her zaman destek vermeye devam edeceğiz. Başarılar diliyoruz" dedi.
(AK-SÇ-Y)

14.01.2013 17:24:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT