1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Işın Karaca yeni hali ile 18lik kız gibi oldu..Işın Haşimatonun üstesinden geldi...

Işın Karaca yeni hali ile 18lik kız gibi oldu..Işın Haşimatonun üstesinden geldi...

Işın Karaca yeni hali ile 18lik kız gibi oldu..Işın Haşimatonun üstesinden geldi...
A+A-

Yıldız şarkıcı ışın karaca kilolarınıverdi ve yeni bedenli şahane görüntüsüyle herkesihayretlere düşürdü. Işın Karaca bu kiloları nasıl verdi. işte ışın karaca nın verdiği kiloların sırrı ve yöntemi.Ünlü şarkıcı Işın Karaca'da verdiği kilolar jet hızıyla

Türkiyenin başarılı şarkıcı ve sanatçılarından olan Işın karaca verdiği kilolar ile herkesleri hayretlere düşürdü ve akıllara bu kilolar nasıl verdi sorusunu getirdi. Ünlü sanatçı ışın karaca verdiği kiloları ile hayretlere düşürdü. Işın Karaca bu kiloları nasıl verdi.

 

Başarılı sarkıçı ışın karaca bu kadar kiloları 25 kilo verdi ve 36 bedene kadar düştü.Işın karaca sık sık kilo alıyordu sebebi ise Haşimato Tiroidi metabolizma sorun ile kilo alıyordu.Bu kilolardan kurtulmak için amaliyete yatan ünlü sanatçı mide operasyonu amaliyatı ile 25 kilo vererek zayıflama hızına devam ediyor.


Ünlü şarkıcı verdiği bukilolarla keyfi oldukça mutulu oldu ve yeni elbiseleriyle çektirdiği fotoğrafları Instagram'dan paylaştı. Yeni yılda sevgilisi Tuğrul Odabaş'la evlilik planı yapan Karaca'ya takipçilerinden övgü mesajları geliyor.

 

isin-karaca.jpg

 
Işın Karaca Biyografisi

7 Mart 1973 tarihinde Londra'da doğan Işın Karaca, ilk günden olmasa bile çocukluğundan bu yana şarkı söylüyor. Öğrencilik yıllarında başladığı müzikal çalışmalarına, Londra IV King Edward Okulu İngiliz Dili ve Edebiyatı, Tiyatro bölümünde okurken de devam etti.
Müzik onun hayatında hep vardı, ama hayatının seyrini tek bir gecede değiştirebileceğini kendisi bile tahmin etmemişti. Kıbrıs'ta restoran işleten annesinin yanına tatil amacıyla gittiğinde, şarkı söylemeyi çok sevdiğini bilen annesi onu sahneye davet etti. Işın, her zamanki gibi, eşsiz sesiyle harika şarkılar söyledi ve olanlar oldu. O gece başlayan tesadüfler, Işın'ın kısa bir süre içinde sahnelere çıkmasına kadar devam etti. Önceleri hobi olarak başlayan bu iş, bir anda onun yaşam tarzı haline geldi ve Işın, Kıbrıs'tan İstanbul'a yatay geçiş yapmaya karar verdi.

Bugüne kadar çeşitli müzisyenlerle ve gruplarla çalışan Işın, pek çok albümde vokal yaptı, onlarca dublaj ve jingle çalışmasında yer aldı. 1999 yılında kurulan Panic Attack grubunda vokalistlik yapması, 1999 ve 2000 Eurovizyon Türkiye Finallerine katılması, 1999 Altın Güvercin Yarışması bütün dallarda birincilik kazanması, Işın'ın başarılı müzik kariyerinin ilk basamaklarını oluşturdu. Ancak, Işın için belki de en önemlisi, gerçek bir ustaya, Sezen Aksu'ya 1997 yılından bu yana vokalistlik yapıyor olması...

Sezen Aksu'nun ve birçok değerli müzisyenin imzasını taşıyan Işın Karaca'nın ilk albümü "Anadilim Aşk" Power Records etiketi ile piyasaya çıktı. Albümün dağıtımı Universal Müzik tarafından yapılmaktadır. Albümdeki 12 şarkıdan 10'unun söz ve müzikleri Sezen Aksu'ya; diğer 2 şarkının sözleri Ali İlyas'a, müzikleri ise yine Sezen Aksu'ya ait. Işın'ın ilk klip tercihi ise, albümün de açılış parçası olan "Tutunamadım".

Üç yıllık bir çalışamanın ürünü olan ve 2004 senesinde çıkan "İçinde Aşk Var" albümü ile dinleyicileriyle kavuşan Karaca,müzik dünyasına eşsiz sesiyle geri döndü.

"Değişmek; "Her gün yeni bir gündür"e inanarak uyanmak, anlamak, anlamaya çalışmak. Olabilirsem, böyle bir şarkıcı olmak istiyorum" diyen Işın Karaca'nın böyle bir şarkıcı olacağı ve kendine has bir dinleyici kitlesi edineceği kesin.

A+A-

HABERE YORUM KAT