1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Işın Karaca yeni fiziğini Instagramdan paylaşarak sosyalleştirdi..işte diyetin sırrı

Işın Karaca yeni fiziğini Instagramdan paylaşarak sosyalleştirdi..işte diyetin sırrı

Işın Karaca yeni fiziğini Instagramdan paylaşarak sosyalleştirdi..işte diyetin sırrı
A+A-

Işın karaca enson bedeni ve fiziği ile herkesi büyülemişti. Ünlüşarkıcı Işın karaca zayıfladı ve 25 kilo vererek şaşırttı. ve bunu nasıl başardı ve nasıl kilo verdi?Işın Karaca verdiği kiloların inceliklerini Instagram'dan paylaştı..işte muhteşem metot..

Ünlü şarkıcı ışın karaca son zamanlarda yeni hali ve yeni görüntüsü ile adeta bambaşka bir kadına bürünmüş gibi kilo vermişti ve yeni hali ile herkesi büyülemişti herkes ışın karaca bu mu dedirten hali herksi şaşırtmıştı.Pek ünlü şarkıcı bu kadar kiloları neden ve nasıl vererk bu hale geldi.

 

Türkiyenin ünlü ve başarılı şarkıcılarından olan ışın karaca 25 kilo vererek tam olarak 36 beden kadar düştü ve yepyeni bir kadın gibi olmuştu. Ünlü şarkıcı yeni görüntüsü ile muhteşem fotograflar paylaşarak herkersi şaşırttı.Işın karaca son hali ile herkesi büyülemişti. Ünlü şarkıcı Işın karaca zayıfladı ve 25 kilo vererek herkesi şoke etmiş ve bunu nasıl başardı ve nasıl kilo verdi? 


2015 yılına muhteşem bir giriş yapmayı hedefleyen Işın karaca sevgilisi Tuğrul Odabaş'la evlilik planı yapan Karaca'ya takipçilerinden övgü mesajları geliyor.Verdiği kilolarla keyfi iyice yerine gelen şarkıcı, yeni elbiseleriyle çektirdiği fotoğrafları Instagram'dan paylaştı. 

isin-karaca-001.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT