1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. IŞİD’in Van’da Silah Deposu Var!

IŞİD’in Van’da Silah Deposu Var!

IŞİD’in Van’da Silah Deposu Var!
A+A-

Sultanahmet’de karakola saldıran kadın canlı bombayı soruşturan MİT, korkunç bilgilere ulaştı; “Türkiye’de bin 200 IŞİD militanı ve bir çok yerde silah depoları var.”

 

Sultanahmet’deki canlı bomba saldırsını düzenleyen Rus uyruklu Çeçen asıllı Diana Ramazowa, bir polis memurunu şehit etmişti. Yeniçağ yazarı Ahmet Takan, saldırının ardından saldırganın üzerinde yapılan aramada bazı notlara ulaşıldığını yazdı.

Takan yazısında IŞİD’ın Türkiye’de cephanelikleri olduğunuda belirtti.


İŞTE O YAZI;
Sağlam ve de güvenilir MİT kaynaklarından aldığım bilgilere göre, Sultanahmet’teki canlı bomba eylemi kesinlikle IŞİD saldırısı. Diana Ramazanova da sempatizan değil IŞİD militanı. Kaynaklardan bizzat dinlediklerimden kısa özet aktarayım, siz de kararınızı ona göre verin;

“TÜRKİYE’DE BİN 200 IŞİD MİLİTANI VAR”
“Türkiye’de bin 200 IŞİD militanı var. MİT ve polis, yerlerini, adreslerini biliyor. Gaziantep,Urfa, Kilis, Konya, Van ve bir çok yerde silah depoları var. Buralarda uzun namlulu silahlar ve bombalar C-4 tipi patlayıcılar gömülü. Ancak korkudan operasyon yapılamıyor. Çünkü aynı anda eş zamanlı yapılması gerekiyor. Hükümet buna izin vermiyor.

“CANLI BOMBANIN ÜZERİNDE MESAJ BULUNDU”
Sultanahmet’te patlayan kadın IŞİD militanı. MİT’in ve emniyetin elinde kadının IŞİD kamplarındaki eğitimi sırasında ve siyah Bayraklı fotoğrafı var. Canlı bombanın cesedinde bir de yazılı mesaj bulundu; IŞİD eylemi olduğuna ilişkin. Bilgiler sızdırılacaktı. Hükümet bunların basına verilmesini son anda engelledi.”

A+A-

HABERE YORUM KAT