1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. IŞİD ünlü senaristi vurdu işte son durumu...

IŞİD ünlü senaristi vurdu işte son durumu...

IŞİD ünlü senaristi vurdu işte son durumu...
A+A-

Kobani'ye destek moral ve destek için giden ünlü senarist Önder Çakan IŞİD'in bombalı saldırısı sonucu omurgası kırıldı.Sağlık durumundason durum Wanhaber'de...

Türkiye'nin güneyinde bulunan ve günlerdir kafa kesen terör örgütü IŞİD'in kuşatması altında olan Kobani'ye giden senarist Önder Çakan DAİŞ'in bombalı saldırısında yaralanmıştı.

 


Yoğun bakıma kaladırılan ünlü senarist Önder Çakan Diyarbakır' götürüldü.Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Cerrahisi Yoğun Bakım Servisi'nde tedavialtına alındı.

KOBANE'YE DESTEK
 
IŞİD'in saldırıları altında bulunan Kobani'ye destek vermek için bir süre önce Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'ne giden senarist Önder Çakan, dahasonra Kobani'ye geçti.

APAR TOPAR TEDAVİ ALTINA ALINDI

 IŞİD'in Cuma günü düzenlediği bombalı saldırıda duvarın altında kalarak yaralandığıbelirtilen Çakan,daha sonra Türkiye'ye getirildi. Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürülen Çakan, bura da Göğüs Cerahisi Yoğun Bakım Servisi'nde tedavi altına alındı.

OMURGADA KIRIKLAR OLUŞTU
 
'Gemi'de' ve 'Takva' filmlerinin senaristi olan Önder Çakar'ın omurgasında kırıklar bulunduğu ve hastanede tedavisinin sürdürülüyor.

 

A+A-

HABERE YORUM KAT