1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İşçi Partisi Kayseri İl Başkanı Necdet Tosun:

İşçi Partisi Kayseri İl Başkanı Necdet Tosun:

İşçi Partisi Kayseri İl Başkanı Necdet Tosun:
A+A-

İşçi Partisi Kayseri İl Başkanı Necdet Tosun, "Yarın Kayseri'yi ziyarete gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, ABD'nin BOP eşbaşkanı olduğunu kesin bir dille itiraf eden zata hoş geldin diyemiyoruz"

İşçi Partisi Kayseri İl Başkanı Necdet Tosun, "Yarın Kayseri'yi ziyarete gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, ABD'nin BOP eşbaşkanı olduğunu kesin bir dille itiraf eden zata hoş geldin diyemiyoruz" dedi.
Erciyes Projesinin Uluslararası çevre örgütleri tarafından doğru bulunmadığını belirten Tosun, "Bu proje adı altında, halkın malı olan Erciyes Dağı, parsel parsel satılmaktadır. Erciyes Dağının eteklerinde yaşayan vatansever Kayserililer olup bitenlerin farkındadır. Kayseri halkı her şeyi affeder ama ihaneti asla affetmez" şeklinde konuştu.
Tosun, "Ey millet, Türk ordusu yapılan saldırılarla sindirilmek isteniyor. Unutma ki ordusuz kalan milletler ayaklar altında kalmaya mahkumdur. Tehdit altında olan vatanın ve namusundur. İşçi Partisi çıkış yolunu gösteriyor. Milli Hükümet geliyor, Milli Anayasa geliyor. Türk ve Kürt'ün ayrılmaz büyük birliği geliyor" ifadelerini kullandı.
(ŞK-ZB-Y)

09.02.2013 14:31:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT