1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İşbilen: "gazetecilerin Ortaya Koyduğu Emek Kutsal"

İşbilen: "gazetecilerin Ortaya Koyduğu Emek Kutsal"

İşbilen: gazetecilerin Ortaya Koyduğu Emek Kutsal
A+A-

Uzunköprü Belediye Başkanı Avukat Enis İşbilen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, gazetecilerin halkı bilgilendirmek için ortaya koyduğu emeğin kutsal olduğunu ifade ed

Uzunköprü Belediye Başkanı Avukat Enis İşbilen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, gazetecilerin halkı bilgilendirmek için ortaya koyduğu emeğin kutsal olduğunu ifade ederek, "Onların bu görevleri yerine getirirken yaptıkları çalışmalara yardımcı olmak da hepimizin görevidir" dedi.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımlayan İşbilen, "Demokrasinin yerleşmesinde basın kuruluşlarının önemli katkıları vardır. Bir milleti aydınlatma ve uyarmada, bir millete muhtaç olduğu fikri gıdayı vermede, özet olarak bir milletin hedefi mutluluk olan müşterek istikamette yürümesini temelinde, basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir. Gazetecilerin, halkımızı gelişen olaylar hakkında bilgilendirmek için ortaya koyduğu emek kutsaldır. Onların bu görevleri yerine getirirken yaptıkları çalışmalara yardımcı olmak da hepimizin görevidir. Halkı doğru bilgilendirmek adına hayati ve önemli mesleklerden biri olan, günümüzün en dinamik mesleklerinden biri gazeteciliği, vefakâr ve cefakarca, onurlu, demokratik haklara saygılı şekilde, görevinin bilincinde olarak yapan tüm gazetecilerimizin günü kutlu olsun" ifadelerini kullandı.
(ORA-OK-Y)

09.01.2013 14:30:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT