1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Isbaş'ta Kalite Zirveye Ulaştı

Isbaş'ta Kalite Zirveye Ulaştı

Isbaşta Kalite Zirveye Ulaştı
A+A-

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın ISBAŞ Bimsblok Fabrikası'nda incelemelerde bulundu. Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, fabrikanın 10 binle başlayan üretiminin 27 bin adede ulaştığını

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın ISBAŞ Bimsblok Fabrikası'nda incelemelerde bulundu.
Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, fabrikanın 10 binle başlayan üretiminin 27 bin adede ulaştığını belirterek, ISBAŞ'ta hedefleri aştıklarını söyledi. Başkan Günaydın kalite ve dayanıklılıkta üst seviyeye çıkıldığını kaydederek, "Kalitemiz zirvesine ulaşmıştır. Ülkemizde en kaliteli, en uygun ve en dayanıklı malzemeyi üretiyoruz" dedi.
ISBAŞ Bimsblok'un depremlere dayanıklı olarak üretildiğini ifade eden Başkan Günaydın, "Ürettiğimiz bimsbloklarla dünya fuarlarında en iyi yapı malzemesi ödülü alabilecek seviyeye getirdik. ISBAŞ'ın bimsbloku ülkemizde aranan bir malzeme haline gelmiştir. Aynı şekilde ISBAŞ'ın yanı sıra BELMAŞ bimsblok fabrikamızda üretimde kaliteyi yakalamıştır. Kaliteli malzeme üretmemiz satışlarımızda da büyük bir önem kazanıyor. Kış şartları olmasına rağmen ciddi üretimler gerçekleştiriyoruz. Fabrikalarımız kademe kademe üst seviyelere çıktı" şeklinde konuştu.
(FK-SK-Y)

12.01.2013 16:32:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT