1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İşadamları, Zuhal İlköğretim Okulu'nu Ziyaret Etti

İşadamları, Zuhal İlköğretim Okulu'nu Ziyaret Etti

İşadamları, Zuhal İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti
A+A-

Salihli Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD), Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Özel Zuhal İlköğretim Okulu'na ziyaret gerçekleştirdi. Özel Zuhal İlköğretim Okulu Müdürü Habib Yıldırım, işadamlar

Salihli Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD), Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Özel Zuhal İlköğretim Okulu'na ziyaret gerçekleştirdi.
Özel Zuhal İlköğretim Okulu Müdürü Habib Yıldırım, işadamlarına okul başarılarını anlattı. Yıldırım "2010'da SBS Salihli 1.'si Türkiye 60.'sı, 2011'de Salihli 1.'si Türkiye 45.'si ve 2012'de meslektaşlarımın yoğun çalışmaları ve öğrencilerimizin azmiyle Türkiye birincisi olma mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Yörükoğlu ise, Zuhal İlköğretim Okulu Müdürü Yıldırım'a gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederek, "Eğitim yönünde yaptıkları gayretleri takdire şayandır. İlçemizde eğitim kalitesini arttırma ve kaliteli nesil yetiştirme adına yaptıkları hizmetlerden çok memnunuz. Bu sebeple okul yönetimine teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
(ES-ERG-Y)

16.01.2013 17:16:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT