1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İşadamı Eftekin'den Ercişli Sporculara Müjde

İşadamı Eftekin'den Ercişli Sporculara Müjde

İşadamı Eftekinden Ercişli Sporculara Müjde
A+A-

İstanbul Anadolu Yakası Van Dernekleri Federasyon (VAN-FED) Başkanı Cahit Eftekin, Ercişli atletizm sporcularının birinci olmaları durumunda kendilerine bir araç hediye edeceklerini söyledi. Aynı z

İstanbul Anadolu Yakası Van Dernekleri Federasyon (VAN-FED) Başkanı Cahit Eftekin, Ercişli atletizm sporcularının birinci olmaları durumunda kendilerine bir araç hediye edeceklerini söyledi.
Aynı zamanda İşadamı olan Cahit Eftekin, Ercişli sporcuların başta atletizm olmak üzere çeşitli spor dallarında başarılar elde ettiklerini belirterek, onlara sahip çıkacağı sözünü verdi. Sporcularla Erciş'te moral amaçlı daha önce de bir araya geldiğini anımsatan Eftekin, "Van ile Erciş ilçemiz biliyorsunuz büyük bir deprem felaketi yaşadı. Bu felaketten maalesef sporcularımız da nasibini aldı. Ona rağmen Ercişli sporcularımız büyük bir başarıya imza atarak, dünya ikinciliği, Avrupa, Balkan ve Türkiye şampiyonlukları elde ettiler" dedi.
Cahit Eftekin, bu başarıların kendilerini de çok mutlu ettiğini belirterek, federasyon olarak onlara antrenmanlara rahat gidebilmeleri için bir araç alacaklarını söyledi. Bunun için tek şartlarının daha fazla başarı olduğunu kaydeden Eftekin, herkesimi Ercişli sporculara destek etmeye davet etti.
(MSA-Y)

11.12.2012 16:23:56 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT