1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İş-kur'dan Divapan'a Teşekkür

İş-kur'dan Divapan'a Teşekkür

İş-kurdan Divapana Teşekkür
A+A-

Düzce'de MDF, MDF Lam, Profil, Duvar paneli, Süpürgelik, Kenar bandı üretimi yapan Divapan'a istihdama yaptığı katkıdan dolayı teşekkür belgesi verildi. Düzce İş-Kur Müdürlüğü'nden Divapan'la yapıl

Düzce'de MDF, MDF Lam, Profil, Duvar paneli, Süpürgelik, Kenar bandı üretimi yapan Divapan'a istihdama yaptığı katkıdan dolayı teşekkür belgesi verildi.
Düzce İş-Kur Müdürlüğü'nden Divapan'la yapılan düzenli işbirliği ve istihdam katkılarından ve konuda göstermiş oldukları başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verildi.
Düzce Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Celil Kuzu, "Divapan ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile yapmış olduğu çalışmalardan dolayı ve istihdama sağladıkları değerli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu nedenle müdürlüğümüzce bize verilen yetkiye göre hazırlanmış olan teşekkür belgesini takdim ediyorum" dedi.
Divapan Genel Müdürü Hakan Zengin, "İlde işsizlik sorununa bir nebze olsun faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize. Fabrika olarak istihdama olan katkılarımızın yanı sıra sosyal projelere de büyük önem veriyoruz. Bu anlamda Çalışma ve İş-Kur il Müdürlüğü olarak bizleri buna layık gördükleri için teşekkür ediyoruz" dedi.
Konuşmanın ardından İş Kurumu İl Müdürü Celil Kuzu, Divapan Genel Müdürü Hakan Zengin'e teşekkür belgesini verdi.
(AY)

19.01.2013 10:30:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT