1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İrfan Demir Dsp'den İstifa Etti

İrfan Demir Dsp'den İstifa Etti

İrfan Demir Dspden İstifa Etti
A+A-

Tekirdağ'ın Kapaklı İlçesi'nin DSP'li Kapaklı Belediye Meclis Üyesi İrfan Demir, partisinden istifa etti. Kapaklı Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nın ardından basın açıklaması yapan İ

Tekirdağ'ın Kapaklı İlçesi'nin DSP'li Kapaklı Belediye Meclis Üyesi İrfan Demir, partisinden istifa etti.
Kapaklı Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nın ardından basın açıklaması yapan İrfan Demir, 31 Ocak tarihi itibariyle DSP Çerkezköy İlçesi'ne noter tasdikli istifa dilekçesini sunduğunu söyleyerek "DSP'deki belediye meclis üyeliğinden gördüğüm lüzum üzeri istifa etmiş bulunmaktayım. Başta İlçe Başkanlığı'na ardından da belediyemize gerekli bilgileri verdim. Bağımsız belediye meclis üyesi olarak görevimi sürdürmekteyim.'' Diye konuştu.
Bir basın mensubunun 'AK Parti'ye geçecek misiniz?' sorusu üzerine, Demir, "Bu istifa açıklamasının hemen ardından değerlendirmede bulunmak doğru değil. Şimdi bunları konuşmanın zamanı değildir. Ama bilindiği üzere uzun yıllardan bu yana o camianın içerisinde bulunduğumu gerek eğitimimle, gerek yaşamımla benim görüşümü herkes bilir. Görüştüğüm il, belde ve ilçe başkanları var. Ancak, şu an AK Parti'ye geçişle ilgili herhangi bir şey yok.'' yanıtını verdi.

(MAA)

02.02.2013 12:55:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT