1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İran Heyeti Hilton'da
İran Heyeti Hilton'da

İran Heyeti Hilton'da

İran ile turizm ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla yürütülen çalışma kapsamında Van’a gelen İran heyeti, Double Tree By Hilton Van Otelinde kaldı.

A+A-

Turizm ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla Van’a gelen İran heyeti, ziyaretlerinin ikinci gününde Double Tree By Hilton'da verilen yemeğe katıldı. Van Vali Yardımcısı Önder Can, Hoy Vali Yardımcısı Ali Muhammedi, Hoy Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Şerefhanli, Van Kültür ve Turizm İl Müdürü Muzaffer Aktuğ, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Doğu Anadolu Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Özgökçe, Hoy Belediye meclis üyeleri, Hoy, Tebriz ve Urmiye illerinden acente ve otel temsilcilerinin katıldığı yemekte, İran heyeti güzel vakit geçirdi.

İran şarkılarının seslendirildiği gecede bir konuşma yapan Double Tree By Hilton Van Genel Müdür Yardımcısı Yunus Yetkin, otel hakkında konuklara bilgi verdi. Double Tree By Hilton Van otelinin konum itibariyle önemli bir yerde bulunduğunu belirten Yetkin, ayrıca otelin önemli tarihi yerlere olan yakınlığının da önemli olduğunu vurguladı.
Program, ziyaretçilerin oteli gezmesiyle sona erdi.

HABERE YORUM KAT