1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İpekdal, Ordu'ya Atandı

İpekdal, Ordu'ya Atandı

İpekdal, Orduya Atandı
A+A-

Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Adnan İpekdal, Ordu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevine atandı. Atama kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Karar

Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Adnan İpekdal, Ordu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevine atandı.
Atama kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Karara göre, Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Adnan İpekdal, Ordu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevine getirildi. İpekdal'dan boşalan koltuğa ise Ordu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Murat Yıldırım atandı.
41 aydır Samsun'da görev yaptığını belirten İdekdal, "Üst düzey bürokratların kendi doğdukları ile atanamayacaklarına ilişkin uygulama var. Biz de Samsun'un Çarşamba ilçesi doğumlu olduğumuz için ilimizin dışında bir ile atanmak durumundayız. Bu nedenle Ordu'ya atandık. Bize bu görevi layık gören Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'e, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Fatma Şahin'e teşekkür ederiz. Samsun'da güzel hizmetler yaptık. Ordu'da bu güzel hizmetleri devam ettireceğiz" dedi.
(GKH-SLH-Y)

31.01.2013 13:35:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT