1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. İOS 8'de Rekor Seviyeye Ulaşıldı

İOS 8'de Rekor Seviyeye Ulaşıldı

İOS 8'de Rekor Seviyeye Ulaşıldı
A+A-

Dünya teknoloji devi Apple'nin son sürüm akıllı telefonlarda kullandığı son sürümünde müthiş özellikler dikkat çekiyor. mobil işletim sistemi olan iOS 8'e ilgi bayabi yoğun. Kullanıcıların yaklaşık yüzde 80 civarında tamamlama bitti. Daha iOS 8'e alışmaya

Dünya teknoloji devi Apple'nin son sürüm akıllı telefonlarda kullandığı son sürümünde müthiş özellikler dikkat çekiyor. mobil işletim sistemi olan iOS 8'e ilgi bayabi yoğun. Kullanıcıların yaklaşık yüzde 80 civarında tamamlama bitti. Daha iOS 8'e alışmaya çalışırken iOS 9 hakkında haberler basına sızmaya başladı.


İOS 8 güncellemesini yayınlayan Apple yeni akıllı telefonlarında kullanıcılarına daha fazla yeni özellikler sunmaya devam ediyor. iOS mobil işletim isteminin 8’inci sürümü iOS 8’e geçişler yüzde 80 oranında tamamlandı. iOS 8’in çıkışının üzerinden uzun bir süre geçti ve bu yıl yayınlanacak olan iOS 9 için geri sayım şimdiden başladı. iOS kullanıcılarının yavaş yavaş geçiş yaptığı iOS 8‘i kullananların oranı ise yüzde 80’i aştı.

A+A-

HABERE YORUM KAT