1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İnkaya Doğalgaza Kavuştu

İnkaya Doğalgaza Kavuştu

İnkaya Doğalgaza Kavuştu
A+A-

Bursagaz'ın çevre yerleşim birimlerine yaptığı yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Bursagaz yatırımları kapsamında Uludağ yolunda bulunan Osmangazi ilçesine bağlı İnkaya Mahallesi'nin imarlı kısı

Bursagaz'ın çevre yerleşim birimlerine yaptığı yatırımlar hız kesmeden devam ediyor.
Bursagaz yatırımları kapsamında Uludağ yolunda bulunan Osmangazi ilçesine bağlı İnkaya Mahallesi'nin imarlı kısımları da doğalgaza kavuştu. 13 Kasım Salı günü başlanan altyapı çalışmaları, elverişsiz hava şartlarına rağmen 3 hafta gibi kısa bir sürede tamamlandı. 2350 metre ana hat, bin metre servis hattı ve 65 adet servis kutusu imalatı tamamlandı.
Konuyla ilgili bilgi veren Bursagaz Yapım Kontrol Birimi yöneticisi Mete Kürşat Karakaş, söz konusu çalışmanın Bursa'nın hassas güzergâhlarından birinde yer aldığını, bunun için gerekli tüm yol ve trafik izinlerinin alınarak çalışma programının özel olarak hazırlandığını belirtti.
Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi tarafından gerekli trafik düzenlemeleri yapılarak, trafik akışının kesintisiz sürdürülmesi amacıyla alternatif güzergâhlar devreye alındı.
(MŞ)

05.12.2012 15:53:18 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT