1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İngilizce kursu tamamlayan kursiyerlere sertifika

İngilizce kursu tamamlayan kursiyerlere sertifika

İngilizce kursu tamamlayan kursiyerlere sertifika
A+A-

Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Süphan Gençlik Merkezi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen İngilizce Dil Kursu’nu tamamlayan kursiyerler sertifikalarını aldı.


Süphan Gençlik Merkezi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen İngilizce Dil Kursu sona erdi. Kursu tamamlayanların sertifikaları düzenlenen törenle Süphan Gençlik Merkezi Müdürü Ömer Faruk Tanrıtanır tarafından verildi. Kurs boyunca iyi arkadaşlıklar edindiklerini belirten kursiyer Kader Koç, “İlk önce Süphan Gençlik Merkezi Müdürümüz Ömer Faruk Tanrıtanır’a, kurs hocamız Hülya Kaya’ya ve merkez çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Biz Süphan Mahallesi sakinleri olarak daha önce böyle bir kursa katılmamıştık ve kız çocuğu olduğumuzdan dolayı ailemiz merkezde bulunan kurslara uzak olduğundan dolayı gitmemize izin vermiyorlardı. Bizlere bu fırsatı veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne de ayrıca teşekkür ederim” dedi.


Kursu başarıyla bitiren öğrencileri tebrik eden Süphan Gençlik Merkezi Müdürü Ömer Faruk Tanrıtanır ise, “Gençlik Merkezi Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyet gösteren kurslarımız kapsamında 15 kursiyerin 3 ay boyunca yabancı dil eğitimi aldı. Tüm kursiyerlere aldıkları bu eğitimin hayırlı uğurlu olmasını ve hayatları boyunca başarı, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum" dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT