1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İnebolu'da Yanan Ev Tehlike Saçıyor

İnebolu'da Yanan Ev Tehlike Saçıyor

İneboluda Yanan Ev Tehlike Saçıyor
A+A-

Geçtiğimiz aylarda elektrik kontağından çıkan yangın sonucu büyük hasar gören tarihi ahşap bina, bakımsızlıktan büyük tehlike saçıyor. Edinilen bilgiye göre, İnebolu ilçesine bağlı Aşağı Hatıpbaşı

Geçtiğimiz aylarda elektrik kontağından çıkan yangın sonucu büyük hasar gören tarihi ahşap bina, bakımsızlıktan büyük tehlike saçıyor.
Edinilen bilgiye göre, İnebolu ilçesine bağlı Aşağı Hatıpbaşı Mahallesi Galip Deniz Caddesi üzerinde Fatih Orhan'ı ait 3 katlı ahşap binada elektik kontağından yangın çıktı. Yangında büyük hasar gören bina, kış ayı dolayısıyla yağışlı ve rüzgarlı havada çevredeki bina ve işyerleri için büyük tehlike oluşturuyor. Çatı kısmının bazı bölümleri tamamen çöken binanın ise diğer kısımlarında göçme riski olduğu ve seslerin geldiği belirtildi.
Okula gitmek isteyen öğrencilerinde kullandığı bu güzergah, vatandaşlar için büyük tehlike haline gelmeye başladı. Binanın yıkılma tehlikesiyle karış karşıya olduğunu belirten bina sahibi Fatih Orhan, tarihi bir bina olmasından dolayı yetkililerden yardım istedi.
(Vİ-OS-Y)

13.12.2012 15:46:09 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT