1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İncirliova Yeni Takım Kuracak

İncirliova Yeni Takım Kuracak

İncirliova Yeni Takım Kuracak
A+A-

Aydın Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden İncirliova Belediyespor,ikinci yarıya yepyeni bir takım kurarak girecek. İncirliova Belediyespor antrenörü Recep Özçelik yaptığı açıklamada, Sökespor'dan

Aydın Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden İncirliova Belediyespor,ikinci yarıya yepyeni bir takım kurarak girecek. İncirliova Belediyespor antrenörü Recep Özçelik yaptığı açıklamada, Sökespor'dan Ahmet ve Ergin ile anlaştıklarını açıkladı. Özçelik, giden oyuncuların yerine kendini ispatlamış oyuncular transfer edeceklerini söyledi.
İkinci yarı hazırlıklarına dün başladıklarını belirten antrenör Recep Özçelik, 7-8 oyuncunun ikinci yarı devam etmeme kararı aldığını hatırlattı.
Transfer sürecinin hızla devam ettiğini ve görüşmeleri sürdürdüklerini kaydeden Özçelik,"
Transfer yaparken önceliklerimiz daha önce şampiyonluk yaşamış oyuncular almak ve daha önce çalıştığım oyuncuları takıma kazandırmak yönünde olacak. 1 haftalık kısa bir süremiz var. Uyum açısından ve şampiyonluk baskısını kaldırabilecek oyuncuları almak bizim sıkıntılarımızı minimuma indireceğini düşünüyorum. Bu doğrultuda daha önce Sağlıkspor'da çalıştığımız oyuncular Oktay-Furkan-Metin,Acarlar Belediyespor'dan Murat Tilkiyle görüşmelerimiz devam etmekte" dedi.
Özçelik, hafta içinde iki hazırlık maçı yapmayı planladıklarını söyledi.
(GY-MB-İK)

14.01.2013 16:04:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT