1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. İmparatorun Çıtak Kızından Bomba Açıklamalar

İmparatorun Çıtak Kızından Bomba Açıklamalar

İmparatorun Çıtak Kızından Bomba Açıklamalar
A+A-

İmparatorun kızı olduğu ileri sürülen Dilan Çıtak, Nişantaşı'nda magazincilere yakalandı. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ile alakalı bomba açıklamalarda bulunan Dilan Çıtak, İmparator ile çok sık görüşmediğini fakat bazen mesajlaştıklarını söyledi. İmparat

İmparatorun kızı olduğu ileri sürülen Dilan Çıtak, Nişantaşı'nda magazincilere yakalandı. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ile alakalı bomba açıklamalarda bulunan Dilan Çıtak, İmparator ile çok sık görüşmediğini fakat bazen mesajlaştıklarını söyledi. İmparatora iltifatlar yağdıran Çıtak, en kısa zamanda tekrar eski sağlığına kavuşması temennisinde bulundu.

 Baba hasreti çeken Dilan Çıtak, duygusal açıklamalarda bulundu. Dilan Çıtak açıklamalarında “Konuşuyoruz. Sık sık olmasa bile arada bir mesajlaşıyoruz. Onun iyi olmasını istiyorum. Kötü bir şey yok aramızda. Gerçekten zamanım olsa, Amerika'ya yanına da gitmek isterim.” Şeklinde konuştu. Dilan Çıtak öte yandan, İbrahim Tatlıses'in bir an önce sağlığına kavuşup Türkiye'ye dönmesini istediğini de dile getirdi: “Türkiye için çok önemli biri. Güzel ve önemli bir ses. En yakın zamanda tekrar aramıza ve sahnelere dönmesini temenni ediyorum.”didi.

A+A-

HABERE YORUM KAT