1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İmamlardan Yeni Müftü Mehmet İzci'ye Ziyaret

İmamlardan Yeni Müftü Mehmet İzci'ye Ziyaret

İmamlardan Yeni Müftü Mehmet İzciye Ziyaret
A+A-

Muş'un Varto merkez ilçedeki camilerin imamları, yeni görevine atanan Müftü Mehmet İzci'yi ziyaret ettiler. Yapılan ziyaret sırasında, camilerle ilgili sorunlarını giderilmesini ve ilçede yapılacak o

Muş'un Varto merkez ilçedeki camilerin imamları, yeni görevine atanan Müftü Mehmet İzci'yi ziyaret ettiler.
Yapılan ziyaret sırasında, camilerle ilgili sorunlarını giderilmesini ve ilçede yapılacak olan işler hakkında bilgi alış verişinde bulunulurken, Müftü Mehmet İzci, İHA muhabirine yaptığı açıklamada "Varto ilçesine yeni atanmam sebebi ile ilçe merkezinde bulunan cami imamlarımız bizi ziyarete geldi. Varto'ya yakışır bir şekilde hizmet etmek için birlikte el ele vereceğiz Varto halkının yanında olmaya çalışacağız. Vartolulara buradan selam ve muhabbet gönderiyorum. İmamlarımıza teşekkür ederim" dedi.
Varto Merkez Orta Camii İmamı Muhittin Turzak ise, "İlçemize yeni atanan Müftümüzü ziyaret etmeye geldik. İlçemize atanan müftümüzü sevecen ve saygılı olarak gördük. Müftü beyin dediği gibi biz de beraber hizmet vermeye devam edeceğiz. Kendisine ziyareti kabul ettiğinden dolayı teşekkür ederiz" diye konuştu.
(FÇ-MET-Y)

07.01.2013 15:09:03 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT