1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneğinden, Kilimli Belediye Başkanı Özdemir'e Ziyaret

İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneğinden, Kilimli Belediye Başkanı Özdemir'e Ziyaret

İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneğinden, Kilimli Belediye Başkanı Özdemire Ziyaret
A+A-

Zonguldak İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Kilimli'nin ilçe olması nedeniyle Kilimli Belediye Başkanı Dr. Seçkin Özdemir'i ziyaret etti. Zonguldak İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Kilimli'nin

Zonguldak İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Kilimli'nin ilçe olması nedeniyle Kilimli Belediye Başkanı Dr. Seçkin Özdemir'i ziyaret etti.
Zonguldak İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Kilimli'nin ilçe olması nedeniyle Kilimli Belediye Başkanı Dr. Seçkin Özdemir'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşma yapan Kilimli Belediye Başkanı Dr. Seçkin Özdemir, "Zonguldak İmam hatip Lisesi Mezunları Derneği Kilimlimizde aktif olarak hizmet vermektedir. Zonguldak 'ta da aynı zamanda. Kilimli Lisesi Müdürü Mehmet Hocamız bizim bütün etkinliklerimizde baş rolde hizmet vermektedir. Özellikler bayram münasebetlerinde, gençlik bayramlarında, okullarımızın folklor çalışmalarından tutunda bütün faaliyetlerinde bizlerle beraber hizmet vermektedir. Bölgemizin kültür etkinliklerinde bizlere katkı sağlamaktadır. Sayın hocalarımız hem ilçe olduktan sonra bizleri ziyaret eden nadide derneklerimizden bir tanesi. Hepsi şuan aktif olarak hizmet vermektedirler. Manevi duyguları yaşatmayan hiçbir nesil samimiyetimle söylüyorum ayakları yere sağlam basmaz. Onun için bizler kendi geçmişimizi şanlı tarihimizi güzel şekilde öğrenip, hem de gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmamız lazım. Bunları en iyi şekilde yapan sayın müdürlerimize, hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu şekilde manevi değeri olan hediye getirdiler. Kuranı kerim meali sağ olsunlar. Bizde bunları salkıyacağız baş köşemize koyacağız. Özellikle şunu söyleyeyim Yüce Allahın bize gönderdiği bir mektuptur. Devlet büyüklerimizde gelen yazı olsa hemen alel acele açarız bütün kainatı yaratıcısı Yüce Allah kullarına vermiş olduğu bir rehberdir. Özellikle herkesin mealini, bizlere verilmesi gereken mesaj nedir, bunun okunmasını tavsiye ederim. Tabi herkes bilgileri doğrultusunda bunu anlayacaktır, herkes aklınca ve bilgi birikimi ile değerlendirecektir. Ama herkesin okumasında fayda var. O yüzden çok teşekkür ederim" dedi.
(SD-OS-Y)

13.12.2012 16:09:22 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT