1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İmaf'dan Huzurevine Ziyaret

İmaf'dan Huzurevine Ziyaret

İmafdan Huzurevine Ziyaret
A+A-

İzmir Mardinliler Federasyonu (İMAF), Yeşilyurt Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. İMAF Kadın Kolları Başkanı Edibe Dinçel'in öncülüğünde yapılan etkinlikte İMAF Genel Başkanı M

İzmir Mardinliler Federasyonu (İMAF), Yeşilyurt Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.
İMAF Kadın Kolları Başkanı Edibe Dinçel'in öncülüğünde yapılan etkinlikte İMAF Genel Başkanı Mehmet Şakin Irmak ve yönetim kurulu üyelerini de hazır bulundu.
İMAF Genel Başkanı Mehmet Şakin Irmak, bir toplumun yaşlılarına verdiği değerle medeni olabileceğini ifade ederek, "Buradaki herkes bizim annemiz ve babamız. Hepinizin elini öpmeye geldik. Bundan sonra da sizin yanınızda olacağız. Çünkü bir toplumun gelişmişliği siz büyüklere verilen değerle ölçülür" dedi.
Huzurevi Müdürü Atike Öztürk de, İMAF'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Sivil toplum kuruluşlarının çalışmaları ve bize ziyaretleri yaşlılara ilgiyi daha da arttırıyor. Burada yaşlılarımız için her türlü hizmet deneyimli bir personelle veriliyor. Bu hizmeti topluma aktaracak ve anlatacak insanlara her zaman ihtiyaç var" diye konuştu.
Ziyarette, İMAF'ın desteğiyle gelen müzik grubu da şarkılarla huzurevi sakinlerine renkli bir dinleti sundu. Huzurevi sakinleri de kendi yazdıkları şiirleri okudu.
(EA-ERG-Y)

21.01.2013 14:22:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT