1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İlöğretim Öğrencisi Kız Çocuğu, Karnesindeki Zayıf Notlar Nedeniyle İntihar Etti Mustafa Koyuncu Afyonkarahisar

İlöğretim Öğrencisi Kız Çocuğu, Karnesindeki Zayıf Notlar Nedeniyle İntihar Etti Mustafa Koyuncu Afyonkarahisar

İlöğretim Öğrencisi Kız Çocuğu, Karnesindeki Zayıf Notlar Nedeniyle İntihar Etti  Mustafa Koyuncu  Afyonkarahisar
A+A-

Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesine bağlı Çiftlik köyünde oturan B.İ (13) isimli bir çocuk, karnesinde getirdiği zayıflar nedeniyle kendisini iple asarak intihar etti. Edinilen bilgilere göre, Afyon

Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesine bağlı Çiftlik köyünde oturan B.İ (13) isimli bir çocuk, karnesinde getirdiği zayıflar nedeniyle kendisini iple asarak intihar etti.
Edinilen bilgilere göre, Afyonkarahisar merkezde bulunan Ayşegül Arsoy Yatılı İlköğretim Bölge Okulu 7. sınıf öğrencisi B.İ. hafta sonu karnesini aldıktan sonra tatilini geçirmek üzere Çiftlik köyündeki evlerine geldi. B.İ. iddialara göre, karnesindeki düşük notlar nedeniyle babası G.İ ve annesi S.İ ile tartışmaya başladı. Tarışmanın ardından evlerinin yanındaki ahıra giden B.İ burada kendisini iple tavana asarak intihar etti. Olayın ardından jandarmaya haber veren B.İ'nin ailesi sinir krizleri geçirirken, yakınları güçlükle sakinleştirilebildi. Cumhuriyet savcısı ve jandarmanın yaptığı incelemenin ardından cenaze aracı ile Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ne kaldırılan B.İ naaşı daha sonra köy mezarlığında toprağa verildi.
(MK-GC-Y)

27.01.2013 20:30:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT