1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İlkokul Öğrencilerine Sağlık Konusunda Bilgi Verildi (Fotoğraflı

İlkokul Öğrencilerine Sağlık Konusunda Bilgi Verildi (Fotoğraflı

İlkokul Öğrencilerine Sağlık Konusunda Bilgi Verildi  (Fotoğraflı
A+A-

Avrupa Hastanesi tarafından düzenlenen eğitim programında ilkokul öğrencileri beslenme ve el hijyeni konusunda bilgi verildi. Özel Safa Koleji ilkokul öğrencilerine Avrupa Hastanesi Diyetisyeni Mel

Avrupa Hastanesi tarafından düzenlenen eğitim programında ilkokul öğrencileri beslenme ve el hijyeni konusunda bilgi verildi.
Özel Safa Koleji ilkokul öğrencilerine Avrupa Hastanesi Diyetisyeni Meltem Duru Yeter ve Eğitim Birimi Hemşiresi Hatice Arı Baltıç tarafından sağlık konusunda bilgi verildi. Diyetisyen Meltem Duru Yeter, doğru ve yeterli beslenme konularında bilgiler aktardı ve öğrencilere soru sordu. Öğrenciler de sorulan soruları heyecanlı bir şekilde cevapladı.
Eğitim sonrasında bir açıklama yapan Diyetisyen Meltem Duru Yeter, "İlkokul bir çocuklarına sağlıklı beslenme ile ilgili, onların besin grubunu öğrenmesiyle alakalı olarak slayt gösterisi eşliğinde bilgiler verdik" diye konuştu.
Yeter'in anlatımından sonra Eğitim Birimi Hemşiresi Baltıç, öğrencilere el hijyeni ve hastalıklar konusunda bir sunum yaptı.
(MFT-AÖ-Y)

18.01.2013 16:09:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT