1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İlköğretim'de vidyo kayıtlı tecavüz vakası tüyleri diken diken etti...

İlköğretim'de vidyo kayıtlı tecavüz vakası tüyleri diken diken etti...

İlköğretim'de vidyo kayıtlı tecavüz vakası tüyleri diken diken etti...
A+A-

BaşkentAnkara altındağ ilçesinde şoke olay Ankara'da yankılandı...bir ilköğretim okulunda yaşanan tecavüz vakası şoke ettisi yarattı.Yapılan tecavüzler telefona kaydedildi. 4kişilik bir grup başka bir çocuğu tecavüz ettiler...

Ankaranın Altındağ ilçesinde bir ilköğretim okulunda meydana gelen tecavüz skandalı herkesi şoke etti. Bu duru aileleri ve okul yönetimini tedirgin etti.


Olaya karışan öğrencilerin çıkardığı ve olay 12 yaşındaki ve  4 erkek  ve yine 12 yaşındaki başka bir erkek öğrenciye tecavüz etmesi büyük skandala yol açtı.


Tecavüze uğrayan çocuğun ailesi çocuğun durgun ve hallerinden şüphelendi ve okul yönetimine giderek bu durumu sorguladılar. Fakat okul yönetimi ve okul arkadaşları hiçbir şeyden haberleri yoktu.


OLAY TELEFONDA PATLAK VERDİ

Tecavüzü yapan 4 kişilik erkek grubundan öğretmenleri şüphelenmeye başlayınca telefonlarını kontrol etti ve şoke oldu telefona alınana kayıtlarda gerçek ortaya çıktı.


Bu olaylar karşısında öğretmen çocuğun yanına giderek olay hakkında gerçek bilgileride alarak polise gitti ve tecavüz eden çocuklar hakkında ifadeler aldı.


bu çocuklar emniyet çocuk şubesine götürüldüler ve bunların psikolog eşliğinde ifadelerinin alınacağı söylendi

 

okul.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT