1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İlköğretim Okulu 5. Kez Soyuldu Mübarek Yüceel Diyarbakır

İlköğretim Okulu 5. Kez Soyuldu Mübarek Yüceel Diyarbakır

İlköğretim Okulu 5. Kez Soyuldu   Mübarek Yüceel    Diyarbakır
A+A-

Diyarbakır'da bir ilköğretim okulu, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından 5. kez soyuldu. Edinilen bilgiye göre, merkez Yenişehir ilçesi Fiskaya semtinde bulunan Cahit Sıtkı Tarancı İlköğret

Diyarbakır'da bir ilköğretim okulu, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından 5. kez soyuldu.
Edinilen bilgiye göre, merkez Yenişehir ilçesi Fiskaya semtinde bulunan Cahit Sıtkı Tarancı İlköğretim Okulu'ndaki 12 adet bilgisayar ve 1 adet projeksiyon cihazı, okula giren kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından çalındı. Bu sabah kaloriferleri yakmak için okula gelen görevli, okulun soyulduğunu fark edince durumu okul yetkililerine bildirdi. Yetkililer, hemen polisi aradı.
Okulun daha önce dört defa soyulduğunu belirten okul yetkilileri, "Bunu önlemek adına okula güvenlik kamerası taktırdık ancak hırsızlar gelip bu sefer de kameraları çaldılar. Bahçeye tel örgüler çektirdik, camları güçlendirdik fakat hırsızları yine de durduramadık" dedi.
Olayla ilgili Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne dilekçe verdiklerini kaydeden okul yetkilileri, polisin olayla ilgili çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.
(MY-YRT-CC-Y)

31.12.2012 17:50:29 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT