1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. İlker Ayrık Öyle Bir Şey Dedi Herkes Şaştı Kaldı

İlker Ayrık Öyle Bir Şey Dedi Herkes Şaştı Kaldı

İlker Ayrık Öyle Bir Şey Dedi Herkes Şaştı Kaldı
A+A-

Türkiye'nin en çok izlenilen yarışmalarından biri olan Ben Bilmem Eşim Bilir'in sevecen sunucusu İlker Ayrık, bomba aaçıklamalarda bulundu. Bir ödül töreninde konuşan Ayrılık, Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'dan daha yakışıklı olduğunu söyledi şaşırttı.

Türkiye'nin en çok izlenilen yarışmalarından biri olan  Ben Bilmem Eşim Bilir'in sevecen sunucusu İlker Ayrık, bomba aaçıklamalarda bulundu. Bir ödül töreninde konuşan Ayrılık, Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'dan daha yakışıklı olduğunu söyledi ve ekledi...

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir'in başarılı sunucusu İlker Ayrık, herkesi kahkahaya boğacak bir açıklamada bulundu. Katılmış olduğu Palmiye Ödül töreninde oynamış olduğu reklam filminde ikizi Olan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'u kendisine rakip olarak görmediğini ve kendisinin ondan daha yakışıklı olduğunu iddia etti. Başarılı oyuncu , taze yönetmen ve sunucu İlker Ayrık, 2. Altın Palmiye Ödül Töreninde reklam filminde kendisi ile  partner olan  Kıvanç Tatlıtuğ hakkında bakın nasıl konuştu: "Ben Kıvanç'tan daha yakışıklıyım."  Gazete mensubu arkadaşalrın , İlker Ayrık hakkında ''Ekranda fazla kilolu gösteriyorsunuz, ancak sizinle yan yana gelince daha zayıf görünüyorsunuz'' demesi üzerine  Ayrık, ''Olabilir, ekranda 5 kilo daha fazla gösterebilirim. Normalde Kıvanç Tatlıtuğ'da çıplak gözle baktığınız zaman o kadar da yakışıklı değil. Kameralar karşısında adam nedense yakışıklı çıkıyor. Normalde ben Kıvanç'tan daha yakışıklıyım. Saçlarımı film için kestim. İyi ki filmi çekmişim, saçlarımı iyi ki de kestirmişim. Biraz daha erkeğe benzemişim'' dedi.  

A+A-

HABERE YORUM KAT