1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İlkadım'da Kilim Desenli Sokaklar

İlkadım'da Kilim Desenli Sokaklar

İlkadımda Kilim Desenli Sokaklar
A+A-

İlkadım Belediyesi Fen İşleri ekipleri ilçe genelindeki ana cadde ve sokaklar kilim desenli kilitli taşlarla nakış gibi işliyor. Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, ilçe genelinde başlattığı çal

İlkadım Belediyesi Fen İşleri ekipleri ilçe genelindeki ana cadde ve sokaklar kilim desenli kilitli taşlarla nakış gibi işliyor.
Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, ilçe genelinde başlattığı çalışma atağı hız kesmeden devam ediyor. Pazar Mahallesi Tataroğlu, Hastane, Mukayitzade, Ferah, Necatiefendi sokaklarının yollarını kilim desenli taşlarla döşeyen ekiplerin çalışmaları vatandaşlardan ve çevre esnaflarından takdirini kazandı.
İlkadım'ı daha güzel ve modern bir ilçe kimliğine taşımak için çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Ekip olarak ilçemizin ticaret merkezi olması doğrultusunda hızla büyümesi için elimizdeki bütün imkanlarla en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Özellikle ilçe merkezindeki ana cadde ve bazı sokakları renkli kilit taşı ile kilim motifi şeklinde döşedik" dedi.
(SAM-SLH-Y)

04.01.2013 15:47:04 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT