1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İlkadım'da Güç Birliği

İlkadım'da Güç Birliği

İlkadımda Güç Birliği
A+A-

İlkadım'da gerçekleştirilecek AB, hibe ve diğer tüm projeler ortak bir havuzda toplanarak hayata geçirilecek. İlkadım Kaymakamlığı ve İlkadım Belediyesi işbirliğiyle İlkadım'da hayata geçirilecek p

İlkadım'da gerçekleştirilecek AB, hibe ve diğer tüm projeler ortak bir havuzda toplanarak hayata geçirilecek.
İlkadım Kaymakamlığı ve İlkadım Belediyesi işbirliğiyle İlkadım'da hayata geçirilecek projelerin tek çatı altında toplanmasına yönelik toplantı yapıldı. İlkadım Belediyesi Başkanlık makamında gerçekletilen toplantıya İlkadım Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Seven, İlkadım Strateji Geliştirme Müdürü Kemal Şen, Plan Proje Müdürü Akif Dinç, İlkadım Kaymakamlığı AR-GE birimi ve İlkadım Belediye Etüd Proje Çalışanları katıldı.
Toplantının başkanlığını yapan İlkadım Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, toplantının amacının, kamu kuruluşlarının kendi içinde yapmış olduğu projeleri geliştirerek, ortak havuzda toplanması gerektiğini, İlkadım'da istihdam, mesleki eğitim kursları, tarım ve turizm faaliyetlerine yönelik geliştirilen projelerinin güç birliğine dönüştürülmesi ne yönelik çalışma yapılacağını söyledi.
Hayata geçirilecek olan ortak proje çalışmalarının Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) ve AB hibe programınca destekleneceğini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ortak havuz projesine İlkadım Belediyesi olarak dahil olmanın kendilerini mutlu ettiğini yapılacak çalışmaların İlçenin gelişmesine katkı sağlayacağını kaydetti.
(SAM-SLH-Y)

07.02.2013 17:27:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT