1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İlkadım 2. Sırada

İlkadım 2. Sırada

İlkadım 2. Sırada
A+A-

İlkadım Belediyesi'nin ilçe genelinde yaptığı 43 parkla 2012 yılında ülke genelinde en çok park yapan ilçe belediyeleri arasında 2. sırada olduğu belirtildi. İlkadım Belediyesi Park ve Bahçeler Müd

İlkadım Belediyesi'nin ilçe genelinde yaptığı 43 parkla 2012 yılında ülke genelinde en çok park yapan ilçe belediyeleri arasında 2. sırada olduğu belirtildi.
İlkadım Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçede yaptığı yeşil alan çalışmaları ve parklarla vatandaşa nefes aldırıyor. Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda ve Mahallelerin de ihtiyaçları göz önünde tutularak yeni parklar yapmaya devam ettiklerini belirten Park ve Bahçeler Müdürü Alaattin Er, "Vatandaşımızın gezebileceği, dinlenebileceği doğal ortamlar oluşturmak, çocuklarımıza yaşanabilir bir şehir bırakmak ve onların güvenli ortamlarda enerjilerini atabilmelerini sağlamak için yaptığımız parklar çocukların gözde oyun mekanı haline geldi" dedi.
Yapılan her parkın bir amaca hizmet etmesine özen gösterdiklerini belirten Alaattin Er, 2013 yılında 16 yeni park yapacaklarını sözlerine ekledi.
(SAM-SLH-Y)

16.01.2013 16:25:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT