1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İlk Elektronik Skorbord Aydın'da

İlk Elektronik Skorbord Aydın'da

İlk Elektronik Skorbord Aydında
A+A-

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki atölyelerde teknisyenler tarafından imal edilen, Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından yapılan Türkiye Şampiyonaları'nda bile kullanıl

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki atölyelerde teknisyenler tarafından imal edilen, Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından yapılan Türkiye Şampiyonaları'nda bile kullanılmayan elektronik tabela hizmete girdi.
Dünya genelinde yapılan şampiyonalarda kullanılan skorbordlarla aynı niteliği taşıyan skorbordda sporcu ve seyirciler dereceleri daha net görebiliyor.
Konuyla ilgili konuşan Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeynel Akın, Aydın'da böyle bir hizmeti yaptıklarından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade etti. Akın konuşmasının devamında şunları söyledi: "İnşallah Atıcılık ve Avcılık Federasyonu ulusal müsabakalarda elektronik skorboardları kullanır ve Türkiye'de ilki gerçekleştirmiş olurlar. Aydınlı sporcuları ve sporseverleri 9 Şubat 'ta Kuyucak İlçe Atış Poligonu'nda yapılacak olan Trap müsabakalarına elektronik bir ortamda izlemelerini ve takip etmeleri için davet ediyorum"
(GY-SK-İK)

05.02.2013 11:27:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT