1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İlim Yayma Cemiyeti'nde Nöbet Değişimi

İlim Yayma Cemiyeti'nde Nöbet Değişimi

İlim Yayma Cemiyetinde Nöbet Değişimi
A+A-

Bursa'nın İnegöl ilçesinde 60 yıl önce kurulan İlim Yayma Cemiyeti'nin 58. olağan genel kurulu yapıldı. Hacı Yusuf Şahin ve Şahin Ailesi Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu'nda tek liste ile yapılan gene

Bursa'nın İnegöl ilçesinde 60 yıl önce kurulan İlim Yayma Cemiyeti'nin 58. olağan genel kurulu yapıldı.
Hacı Yusuf Şahin ve Şahin Ailesi Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu'nda tek liste ile yapılan genel kurulda 18 yıldır İlim Yayma Cemiyeti İnegöl Şubesi'nin başkanlığını yapan Cemal Özçetin görevini Mustafa Özrazgat'a devretti.
Cemal Özçetin, "18 senelik zaman zarfında kalbini kırdığım ve incittiğim varsa onlardan helallik istiyorum. Yapmış olduğum hizmetler Allah rızası içindi. Ölene kadar da bu hizmete devam edeceğim. 1998 yılında geçirmiş olduğumuz trafik kazasında 48 gün yoğun bakımda kaldım. Yoğun bakımda kaldığım sırada kendime 'ömrümün sonuna kadar İlim Yayma Cemiyeti'nin bir ferdi ve hizmetkarı olacağım' sözünü verdim. Rabbim bana bu ömrü verdi. Ömrümün sonuna kadar da bu hizmet devam edecek" dedi.
Yeni başkan Mustafa Özrazgat ise, "Hayırlı işler yapmak için elimizden geleni yapacağız. İnegöllülerden, hizmetlerin devamı için yardım bekliyoruz. Genel kurulun hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.
(SB-MŞ)

24.01.2013 12:28:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT