1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İlçe Milli Eğitim Müdürleri Saruhanlı'da Toplandı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Saruhanlı'da Toplandı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Saruhanlıda Toplandı
A+A-

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce düzenlenen ve her ay bir ilçede gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri değerlendirme toplantısı, Saruhanlı'nın ev sahipliğinde Belediye Sosyal Tesisleri'nde

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce düzenlenen ve her ay bir ilçede gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri değerlendirme toplantısı, Saruhanlı'nın ev sahipliğinde Belediye Sosyal Tesisleri'nde yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altunsoy'un başkanlık ettiği toplantıda eğitim öğretim sorunları masaya yatırıldı. Müdür Altunsoy, toplantının çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, toplantıda güncel konuları ele aldıklarını, eğitim sorunlarını değerlendirip çözüm yolları ürettiklerini, Manisa'daki norm fazlası öğretmenlerin atamalarının yakın zamanda yapılmasını da kararlaştırdıklarını ifade eden Altunsoy, şunları söyledi; "Toplantıda çeşitli konulara değindik. Norm fazlası öğretmenlerimizin atamalarını yapacağız. Ayrıca kılık kıyafet yönetmeliği ile ilgili yeni çıkan genelgenin uygulanması konuştuk. İlimizin okullaşma oranında hangi noktada olduğumuzu belirledik. Liselerde ki kayıt oranlarımızı konuştuk. Manisa'nın eğitim seviyesini artırmanın yollarını aradık. Bunun dışında İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin sorunlarını dinleyip çözüm yolları gösterdik."
Toplantının ardından Milli Eğitim Müdürlerine Kafe Sultaniye'de yemek verildi. Yemeğe Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı ve Belediye Başkan Yardımcısı Cevdet Aydın da katıldı.
(SD-ERG-Y)

03.01.2013 15:39:26 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT